Otelcilik konaklama sektöründa faaliyet gösteren tatil köyleri oteller pansiyonlar moteller kamplar devremülk kaplıca restaurant eğlence merkezleri ve diğer yan sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler işletmeler tesisler ve bu sektörde iş arayanlar için tamanen ücretsiz eleman iş ilanları yayınlama, haber, duyuru, bilgi paylaşım forum sitesi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında iş eleman arayanlar arasında hiç bir ticari aracılık amacı taşımayan tamamen ücretsiz iş olanakları bilgi paylaşım platformudur.

Bandırma Yılbaşı İş İlanları Eleman Arayanlar Başvuru Acil İş İlanı

 • İlan / İçerik Numarası : # 1781 103 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Bandırma, Türkiye

Bandırma yılbaşı iş ilanları eleman arayanlar başvuru son dakika acil güncel yeni personel aranıyor ilanı işyerleri firmalar işletmeler şirketler oteller restaurantlar mekanlar yerler.

Bandırma merkezde ve çevresinde yeni yıl akşamı ve gecesi binlerce insan eğlenmek yılbaşını kutlamak için gidilecek en iyi mekanı yeri ararken yine bir o kadar insanda ek bir iş bulabilmenin eve ekmek götürmenin talaşı içerisinde olacaktır.

Bandırma içinde yılbaşını kutlamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri yeni yıl gecesi kutlama mekanları arasında oteller restaurantlar barlar diskolar türkü evleri meyhaneler gazinolar müzikholler tavernalar ve kayak merkezleri gibi eğlence yerleri gelmektedir.

Bandırma çevresinde yukarıdaki saydığımız yeni yıl kutlama programları etkinlikleri bulunan mekanlara büyük bir insan akını olduğundan bu işletmeler sadece yılbaşı günü ve gecesine özel 1 günlüğüne veya part time bir çok pozisyonda joker ilave extra elemana personele ihtiyaç duyarlar.

Bandırma içerisinde yaşıyorsanız ve yılbaşı kutlama yerine çalışıp eve ekmek götürmeyi ekstra harçlık kazanmayı planlıyorsanız ünlü sanatçıların konser programı olduğu otel restaurant bar disko türkü evi meyhane gazino müzikhol taverna kayak merkezi gezi teknesi yat gibi yerler tam size göre.

www.otelisilanlari.net üzerinde Bandırma ve çevresinde yılbaşı için son dakika acil eleman aranıyor ilanlarını takip ederek en son güncel personel arayan işletmeler firmalar şirketler ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Bandırma merkezde eğlence merkezleri yerleri işletmeleri sahibi iseniz ve yıl başı gecesi mekanınızda organize edeceğiniz konser gala yemeği yeni yıl gecesi partisi ve diğer kutlama etkinlikleri için acil extra part time eleman personel ihtiyacı duyuyorsanız web sayfamızda ücretsiz ilan eleman aranıyor ilanları yayınlabilirsiniz.

Bandırma merkezde yılbaşı günü gecesi akşamı extra part time ek iş arıyorum diyenler www.otelisilanlari.net ücretsiz ilan verme sitesinde ilanlar yayınlayarak son dakika acil personel ihtiyacı olan işletmeler işle hızlıca irtibat kurabilirler.

www.otelisilanlari.net bedava ilan verme sitesi üzerinde " abone ol " butonuna tıklayarak iş bültenlerimize üye olabilir Bandırma ve çevresi son dakika en son güncel verilen eleman arayanlar ilanlarını ücretsiz olarak email adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bandırma merkezde yılbaşı gecesi en çok ihtiyaç duyulan personel iş pozisyonu arasında " Bay bayan erkek garson komi servis elemanı özel güvenlik şöför teknik servis teknisyen tekniker elektrikçi bulaşıkçı steward aşçı balık aşçısı dansçı kızlar erkek dansçılar oryantal dansöz palyaço sihirbaz saz piyano fasıl org darbuka klarnet vs müzik ekipmanları çalabilen müzisyenler solistler şarkıcılar hostes vs vasıfsız joker eleman vs " en çok aranan eleman pozisyonlarıdır.

Bandırma ve çevresi başta yılbaşı gecesi part-time iş ilanları ve diğer hafta sonu geceleri ek iş olanakları alanında bir çok dolandırıcılık sahtekarlık çalıştırıp parasını vermeme olayları da yaşandığı için part time ek iş için anlaştığınız kişi veya şirketi iyi araştırmanız ve kesinlikle bir günlükte olsa iş sözleşmesi yapmanızı tavsiye ederiz.

Bandırma içi 2018 yılı 2019 yılında 2020 yılları için yılbaşında eleman iş olanaklarından güncel yeni son dakika ilanlardan haberdar olmak için Facebook grubumuza, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya sayfalarımıza üye olabilirsiniz.

Bandırma çevresinde yılbaşı gecesi part time ek iş bulabileceğiniz diğer ilçeler yerleşim yerleri kasabalar beldeler listesi adları isimleri ;
100. Yıl 17 Eylül 600 Evler Akçapınar Aksakal Ayyıldız Bentbaşı Bereketli Beyköy Bezirci Çakılköy Çalışkanlar Çarıkköy Çepni Çınarlı Çinge Dedeoba Dere Doğa Doğanpınar Doğruca Dutliman Edincik Emre Ergili Erikli Eskiziraatli Gölyaka Günaydın Hacı Yusuf Haydar Çavuş Hıdırköy İhsaniye Kayacık Kirazlı Kuşcenneti Külefli Levent Mahbubeler Misakça Orhaniye Ömerli Paşabayır Paşakent Paşakonak Paşamescit Sunullah Şirinçavuş Yenice Yenimahalle Yenisığırcı Yeniyenice Yeniziraatli Yeşilçomlu

Yayın tarihi: Aralık 29, 2017 Değiştirilme tarihi: Nisan 16, 2019 Yayınlayan / Yazan : Oteller Tatil Köyleri Turistik YerBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.
Oteller Tatil Köyleri Turistik Yer
0 kullanıcı tarafından oy verildi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Bozburun Otel İş İlanları İlanı İlan

  Bozburun Otel İş İlanları İlanı İlan

  Otel Aşçı İş İlanları Bozburun (Marmaris) İçerik / İlan No : # 716 35kez okundu. Kasım 4, 2016 İlanı verenle iletişime geç

  Bozburun otel iş ilanları ilanı yatılı deneyimsiz vasıfsız personel eleman alımı ilan verme sitesi işçi arayanlar oteller en yeni son güncel ilanlar iş başvuru formu yorumlar tavsiye Bozburun'un tatil için seçilmesinin nedeni sessiz ve temiz çevreye ...

 • Kabak Koyu Otel İş İlanları İlanı İlan

  Kabak Koyu Otel İş İlanları İlanı İlan

  Otel Aşçı İş İlanları Kabak Koyu (Fethiye) İçerik / İlan No : # 708 673kez okundu. Kasım 4, 2016 İlanı verenle iletişime geç

  Kabak Koyu otel iş ilanları ilanı yatılı deneyimsiz vasıfsız personel eleman alımı ilan verme sitesi işçi arayanlar oteller en yeni son güncel ilanlar iş başvuru formu yorumlar tavsiye Dik yamaçlardan aşağıya yürüyerek ya da cip/traktör gibi araçlarl...