Otelcilik konaklama sektöründa faaliyet gösteren tatil köyleri oteller pansiyonlar moteller kamplar devremülk kaplıca restaurant eğlence merkezleri ve diğer yan sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler işletmeler tesisler ve bu sektörde iş arayanlar için tamanen ücretsiz eleman iş ilanları yayınlama, haber, duyuru, bilgi paylaşım forum sitesi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında iş eleman arayanlar arasında hiç bir ticari aracılık amacı taşımayan tamamen ücretsiz iş olanakları bilgi paylaşım platformudur.

Girne Kıbrıs

İlanlar
 • Girne Yılbaşı İş İlanları Eleman Arayanlar Başvuru Acil İş İlanı

  Girne Yılbaşı İş İlanları Eleman Arayanlar Başvuru Acil İş İlanı

  Restaurant İşletmeciliği İş İlanları (Girne Kıbrıs) Aralık 28, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Girne yılbaşı iş ilanları eleman arayanlar başvuru son dakika acil güncel yeni personel aranıyor ilanı işyerleri firmalar işletmeler şirketler oteller restaurantlar mekanlar yerler. Girne merkezde ve çevresinde yeni yıl akşamı ve gecesi binlerce insa...

 • Girne Otel İş İlanları İlanı İlan

  Girne Otel İş İlanları İlanı İlan

  Klimacı Arayan Oteller (Girne Kıbrıs) Ekim 27, 2016 343.00 TRY

  Girne otel iş ilanları ilanı yatılı deneyimsiz vasıfsız personel eleman alımı ilan verme sitesi işçi arayanlar oteller en yeni son güncel ilanlar iş başvuru formu yorumlar tavsiye Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin tatil yaptığı konakladığ...Girne Kıbrıs otel iş ilanları eleman arayan oteller tatil köyleri pansiyonlar konaklama tesisleri önbüro resepsiyonist genel müdür bellboy katçı housekeeper kat hizmetleri aşçı garson komi personel iş başvurusu güncel yeni en son ilanlar www.otelisilanlari.net'te.