Assos Su Sporları İş Eleman İlanları Oteller Plajlar Alım

 • İlan / İçerik Numarası : # 6372 10 kez görüntülendi.
 • Maaş / Aylık / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Assos, Türkiye

Assos su sporları iş eleman ilanları otel su sporlarına eleman arayan oteller personel alımı. Assos jet ski deniz paraşütü bisikleti banana deniz sörfü su kayağı ringo fly fish tekne kaptanı arayan firmalar şirketler yorumlar tavsiye şikayet.

Assos merkezde su sporları merkezi olan otellerden en iyisini şöyle sıralayabiliriz;

Asos'ta, Assos Plajı'na 500 metre mesafede yer alan Assos Caldera, ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip konaklama birimleri sunmaktadır.

Her birimde deniz manzaralı balkon, tam donanımlı mini mutfak ve duşlu özel banyo bulunmaktadır. Buzdolabı, set üstü ocak ve su ısıtıcısı da mevcuttur.

Daire teraslıdır.

Kefalonya Havaalanı 44 kilometre mesafededir.

Assos su sporları özellikle tatil beldelerindeki otellerin olmazsa olmaz aktivitelerinden olduğundan sahil boyunca hemen hemen her otelin önünde su sporları yaptıran bir işletmeci bulunur hatta su sporları ücretsiz olan oteller sayısı her geçen gün artmaktadır.

Assos su sporları işletmecileri sürat teknesi gezintisi paraşüt ile uçuş parasailing banana ringo dalış gibi tüm su sporları aktivitelerini gerçekleştirebilmek için bu konuda uzman eğitim almış sertifikalı diplomalı eleman ve personele ihtiyaç duyarlar.

Assos ve çevresinde otellerde plajlarda tatil köylerinde su sporları departmanında satış pazarlama aktivite görevlisi eğitmen mekanik tamirci altın bronz cankurtaran vs pozisyonlarında çalışmak istiyorsanız web sitemizden online kayıt olarak hangi bölgede çalışmak istediğinizi ve iş eğitim tecrübeniz hakkında bize bilgi iletiniz.

Assos merkez su sporları hizmeti sağlayan oteller tavsiyeler öneriler yorumlar ;

Kefalonya'nın Davgata kasabasındaki dağ yamacında yer alan Asteras Studios'ta havuz, havuz başı bar ve İyonya Denizi'ne bakan bir güneşlenme terası bulunmaktadır. Tesiste şömineli bir restoran ve ücretsiz WiFi erişimine sahip konaklama birimleri sağlanmaktadır.

Asteras'taki stüdyo ve dairelerin balkonları İyonya Denizi, havuz ve bahçe manzaralıdır. Klimalı konaklama birimlerinin tümünde yemek alanı, buzdolabı ve elektrikli ocak içeren bir mini mutfak vardır. TV ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Yayın tarihi: Ekim 4, 2019 Değiştirilme tarihi: Ekim 4, 2019 Yayınlayan / Yazan : Assos Su Sporları İşBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar

  • Kumluca Su Sporları İş Eleman İlanları Oteller Plajlar Alım

   Kumluca Su Sporları İş Eleman İlanları Oteller Plajlar Alım

   Otel Cankurtaran İş İlanları (Kumluca) İlan / kayıt numarası : # 6323 11kez görüntülendi. Ekim 3, 2019 Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç

   Kumluca su sporları iş eleman ilanları otel su sporlarına eleman arayan oteller personel alımı. Kumluca jet ski deniz paraşütü bisikleti banana deniz sörfü su kayağı ringo fly fish tekne kaptanı arayan firmalar şirketler yorumlar tavsiye şikayet. Kum...