İskenderun Yılbaşı İş İlanları Eleman Arayanlar Başvuru Acil İş İlanı

 • İlan / İçerik Numarası : # 1666 38 kez görüntülendi.
  • Şehir / Yer : İskenderun, Türkiye
 • Maaş / Aylık / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç

İskenderun yılbaşı iş ilanları eleman arayanlar başvuru son dakika acil güncel yeni personel aranıyor ilanı işyerleri firmalar işletmeler şirketler oteller restaurantlar mekanlar yerler.

İskenderun merkezde ve çevresinde yeni yıl akşamı ve gecesi binlerce insan eğlenmek yılbaşını kutlamak için gidilecek en iyi mekanı yeri ararken yine bir o kadar insanda ek bir iş bulabilmenin eve ekmek götürmenin talaşı içerisinde olacaktır.

İskenderun içinde yılbaşını kutlamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri yeni yıl gecesi kutlama mekanları arasında oteller restaurantlar barlar diskolar türkü evleri meyhaneler gazinolar müzikholler tavernalar ve kayak merkezleri gibi eğlence yerleri gelmektedir.

İskenderun çevresinde yukarıdaki saydığımız yeni yıl kutlama programları etkinlikleri bulunan mekanlara büyük bir insan akını olduğundan bu işletmeler sadece yılbaşı günü ve gecesine özel 1 günlüğüne veya part time bir çok pozisyonda joker ilave extra elemana personele ihtiyaç duyarlar.

İskenderun içerisinde yaşıyorsanız ve yılbaşı kutlama yerine çalışıp eve ekmek götürmeyi ekstra harçlık kazanmayı planlıyorsanız ünlü sanatçıların konser programı olduğu otel restaurant bar disko türkü evi meyhane gazino müzikhol taverna kayak merkezi gezi teknesi yat gibi yerler tam size göre.

www.otelisilanlari.net üzerinde İskenderun ve çevresinde yılbaşı için son dakika acil eleman aranıyor ilanlarını takip ederek en son güncel personel arayan işletmeler firmalar şirketler ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

İskenderun merkezde eğlence merkezleri yerleri işletmeleri sahibi iseniz ve yıl başı gecesi mekanınızda organize edeceğiniz konser gala yemeği yeni yıl gecesi partisi ve diğer kutlama etkinlikleri için acil extra part time eleman personel ihtiyacı duyuyorsanız web sayfamızda ücretsiz ilan eleman aranıyor ilanları yayınlabilirsiniz.

İskenderun merkezde yılbaşı günü gecesi akşamı extra part time ek iş arıyorum diyenler www.otelisilanlari.net ücretsiz ilan verme sitesinde ilanlar yayınlayarak son dakika acil personel ihtiyacı olan işletmeler işle hızlıca irtibat kurabilirler.

www.otelisilanlari.net bedava ilan verme sitesi üzerinde " abone ol " butonuna tıklayarak iş bültenlerimize üye olabilir İskenderun ve çevresi son dakika en son güncel verilen eleman arayanlar ilanlarını ücretsiz olarak email adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

İskenderun merkezde yılbaşı gecesi en çok ihtiyaç duyulan personel iş pozisyonu arasında " Bay bayan erkek garson komi servis elemanı özel güvenlik şöför teknik servis teknisyen tekniker elektrikçi bulaşıkçı steward aşçı balık aşçısı dansçı kızlar erkek dansçılar oryantal dansöz palyaço sihirbaz saz piyano fasıl org darbuka klarnet vs müzik ekipmanları çalabilen müzisyenler solistler şarkıcılar hostes vs vasıfsız joker eleman vs " en çok aranan eleman pozisyonlarıdır.

İskenderun ve çevresi başta yılbaşı gecesi part-time iş ilanları ve diğer hafta sonu geceleri ek iş olanakları alanında bir çok dolandırıcılık sahtekarlık çalıştırıp parasını vermeme olayları da yaşandığı için part time ek iş için anlaştığınız kişi veya şirketi iyi araştırmanız ve kesinlikle bir günlükte olsa iş sözleşmesi yapmanızı tavsiye ederiz.

İskenderun içi 2018 yılı 2019 yılında 2020 yılları için yılbaşında eleman iş olanaklarından güncel yeni son dakika ilanlardan haberdar olmak için Facebook grubumuza, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya sayfalarımıza üye olabilirsiniz.

İskenderun çevresinde yılbaşı gecesi part time ek iş bulabileceğiniz diğer ilçeler yerleşim yerleri kasabalar beldeler listesi adları isimleri ;
İskenderun Hatay Akarca Aşkarbeyli Azganlık Barbaros Barıştepe Bekbele Bitişik Buluttepe Büyükdere Cırtıman Cumhuriyet Çay Çınarlı Denizciler Dumlupınar Düğünyurdu Esentepe Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Gültepe Gürsel Güzelçay Güzelköy Hürriyet İsmet İnönü Kaledibi Karayılan Kavaklıoluk Kocatepe Kurtuluş Meydan Modernevler Muradiye Mustafa Kemal Numune Orhangazi Pınarbaşı Pirireis Sakarya Sarıseki Savaş Suçıkağı Süleymaniye Yenişehir Yıldırımtepe Yunus Emre

Yayın tarihi: Aralık 28, 2017 Değiştirilme tarihi: Kasım 25, 2019 Yayınlayan / Yazan : Yılbaşı Otelleri Yeni Yıl FiyatlarıBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.
Yılbaşı Otelleri Yeni Yıl Fiyatları
0 kullanıcı tarafından oy verildi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Üsküdar otel iş ilanları elaman alımı vasıflı vasıfsız bay bayan personel

  Üsküdar otel iş ilanları elaman alımı vasıflı vasıfsız bay bayan personel

  Aşçı Arayan Anaokulları Üsküdar (İstanbul) İçerik / İlan No : # 6109 10kez okundu. Nisan 17, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Üsküdar otel iş ilanları elaman alımı vasıflı vasıfsız bay bayan personel arayan oteller iş başvurusu formu, 2019 yılı güncel maaşları ücretleri servis lojman ssk agi dahil en iyi çalışılınabilecek oteller tatil köyleri pansiyonlar listesi. 2019 yaz ...

 • Aşçı Arayan Anaokulları

  Aşçı Arayan Anaokulları

  Aşçı Arayan Anaokulları (İstanbul) İçerik / İlan No : # 1351 25kez okundu. Kasım 25, 2016 İlanı verenle iletişime geç

  Aşçı arayan anaokulları iş ilanları aşçıbaşı yardımcısı şefi arayanlar aranıyor okullar aşçılık işi arıyorum güncel yeni dün en son bugün geçen hafta ilanlar iş başvurusu başvuru formu. Anaokulu, 36-72 aylık çocukları, hayata ve ilkokula hazırlamak i...

 • Altınyayla Otel İş İlanları İlanı İlan

  Altınyayla Otel İş İlanları İlanı İlan

  Aşçı Arayan Anaokulları Altınyayla (Burdur) İçerik / İlan No : # 562 10kez okundu. Kasım 3, 2016 İlanı verenle iletişime geç

  Altınyayla otel iş ilanları ilanı yatılı deneyimsiz vasıfsız personel eleman alımı ilan verme sitesi işçi arayanlar oteller en yeni son güncel ilanlar iş başvuru formu yorumlar tavsiye Altınyayla (Dirmil) Burdur ilinin bir ilçesidir. Dirmil ile ilgil...