Otelcilik konaklama sektöründa faaliyet gösteren tatil köyleri oteller pansiyonlar moteller kamplar devremülk kaplıca restaurant eğlence merkezleri ve diğer yan sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler işletmeler tesisler ve bu sektörde iş arayanlar için tamanen ücretsiz eleman iş ilanları yayınlama, haber, duyuru, bilgi paylaşım forum sitesi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında iş eleman arayanlar arasında hiç bir ticari aracılık amacı taşımayan tamamen ücretsiz iş olanakları bilgi paylaşım platformudur.

Antalya

İlanlar
 • 21 yas lise mezunu

  21 yas lise mezunu

  Barmen İş İlanı Muratpaşa (Antalya) Ocak 2, 2019 2500.00 TRY

  3 yillik barmen olarak calistim

 • AŞÇI - MUTFAK ELEMANI - Antalya Prizma Reklam İlan Detayı

  AŞÇI - MUTFAK ELEMANI - Antalya Prizma Reklam İlan Detayı

  Aşçıbaşı İlanları (Antalya) Kasım 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  AŞÇI - MUTFAK ELEMANI - Antalya Prizma Reklam İlan Detayı Hemen Başvur İlan Detayı FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK TECRÜBELİ "çok güzel yemek yaparım." diyebilecek AŞÇI (+ çay servisi) / MUTFAK ELEMANI ARIYORUZ.

 • Otellerde çalışabilicek , Garson,Komi,Steward,Katçı,Meydancı,Aşçı,Maid

  Otellerde çalışabilicek , Garson,Komi,Steward,Katçı,Meydancı,Aşçı,Maid

  Housekeeper İş İlanları (Antalya) Kasım 22, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Otellerde çalışabilicek , Garson,Komi,Steward,Katçı,Meydancı,Aşçı,Maid İnka İnsan Kaynakları - Antalya Ayda 1.700 TL - 2.000 TL Merhabalar Şirketimiz bünyesinde Antalya, bölgesinde otellerimizde her sezon boyunca sürekli extra yada parttime olarak ça...

 • Bayan Katçı Nebilux Otel Antalya

  Bayan Katçı Nebilux Otel Antalya

  Kat Hizmetleri İş İlanları Muratpaşa (Antalya) Kasım 22, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Bayan Katçı Nebilux Otel Antalya Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Antalya Muratpaşa'da bulunan butik otelimize;Bayan katçı alınacaktır.

 • Masöz Crowne Plaza Antalya

  Masöz Crowne Plaza Antalya

  Masöz Arayan Oteller (Antalya) Kasım 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Masöz Crowne Plaza Antalya Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et 5 yıldızlı otelimizin SPA Departmanı'nda görev yapacak MASÖZ (Bayan) alınacaktır. - Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, - MEB onaylı masöz sertifikası ve Hijyen Belgesi olan, -...

 • Tecrübeli Kat hizmetlileri Temizlikciler ve Masöz Aranıyor STAFF AKADEMI

  Tecrübeli Kat hizmetlileri Temizlikciler ve Masöz Aranıyor STAFF AKADEMI

  Spa Yöneticisi İş İlanları (Antalya) Kasım 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Tecrübeli Kathizmetlileri Temizlikciler ve Masöz Aranıyor STAFF AKADEMI İstanbul Avrupa Yakası Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Staff Akademi - Tecrübeli Kathizmetlileri Temizlikciler Ve Masöz Aranıyor İş Açıklaması ŞİŞLİ VE BEYOĞLU CİVARIND...

 • Teklif Ve Proje Elemanı Talya Alüminyum

  Teklif Ve Proje Elemanı Talya Alüminyum

  Bugün İş İlanları (Antalya) Kasım 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Teklif Ve Proje Elemanı Talya Alüminyum - Antalya Aluminyum cephe giydirme ve doğrma işleri yapan Firmamız proje ve teklif departmanında çalışmak üzere , teklif ve sunum hazırlayacak , autocad bilen, 18- 35 yaş arası çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Grafiker Erciyes Ofset Matbaa

  Grafiker Erciyes Ofset Matbaa

  Vasıfsız İş İlanları (Antalya) Kasım 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Grafiker Erciyes Ofset Matbaa - Antalya Grafik programlarını iyi kullanabilen Tercihen meslek yüksek okulu grafik tasarımı bölümü mezunu, Grafik tasarım konusunda deneyimli, İletişim becerisi yüksek,yeniliklere açık ve devamlı kendisini geliştirebile...Antalya otel iş ilanları eleman arayan oteller tatil köyleri pansiyonlar konaklama tesisleri önbüro resepsiyonist genel müdür bellboy katçı housekeeper kat hizmetleri aşçı garson komi personel iş başvurusu güncel yeni en son ilanlar www.otelisilanlari.net'te.